Longfibrose Ontmoetingsmiddag - omgeving Tilburg

Als vereniging hebben we gemerkt dat er een grote behoefte is om elkaar te ontmoeten. Daarom trappen we dit jaar af met twee extra bijeenkomsten, om vervolgens te kijken hoe we dit in de toekomst verder kunnen uitbreiden en organiseren.

Tijdens deze informele bijeenkomsten nodigen we u uit om onder het genot van een kopje koffie of thee met elkaar in gesprek te gaan en gezellig bij te praten. Het is een gelegenheid om ervaringen te delen en steun te vinden bij elkaar. Naast onze ledendag in Nijkerk, twee extra middagen in Assen en Tilburg. En wie weet, bij voldoende succes breiden we volgend jaar uit naar vier locaties, zodat er voor iedereen de gelegenheid is om elkaar te ontmoeten.

Ontmoetingsmiddag Zuid-Nederland
Woensdag 25 september organiseren we een bijeenkomst in de omgeving van Tilburg.
Inschrijven>>>

 

Ontmoetingsmiddag Noord-Nederland
Woensdag 19 juni starten we in de omgeving van Assen. Inschrijven >>>

Deelname is gratis voor leden van onze vereniging. U mag 1 introducé (vriend(in), partner, familielid) meenemen. Voor mensen die geen lid zijn vragen wij een tegemoetkoming in de koste van 5 euro per persoon. Exacte informatie over locatie, etc. ontvangt u uiterlijk 2 weken voor aanvang.

We kijken uit naar een waardevolle en inspirerende middag!

 

18-10
Terugkijken webinar ‘Longfibrose: de dagelijkse praktijk’
18 oktober
15-09
Longfibrose op de kaart
18 september
15-06
Longmonitor: veel medicatiewissels bij mensen met een longziekte
15 juli